Zuzanko,opět tisící z Vašich krásných básní.Ano,mohl se někdo splést,taky jsem se jednou spletla,ale nikdy s 1 ani s 2.Moc si dávám pozor,beru to od zadu.Taky to mohl být záměr.Nevím,kdo jak může hvězdičkovat,ale asi by měl být zaregistrován,nebo to tam může ťukat kdokoliv.Určitě se to stalo každému z nás,že někdo dává úmyslně jednu hvězdičku,když sám ví,že je nula a nesahá Vám ani po kotníky.5*
Zuzano. I schválně to mohl někdo udělat. I když si ani zaboha nedovedu představit člověka, kterému by jsi "nesedla", jsou registrováni tisíce lidí. A tak třeba to může být jeden nějaký závistivec nepřející. Ale ten chudák sám nejvíc svou zlobou trpí. Na druhou stranu, překliknutí se stalo i mě. Pak mne to mrzelo. Asi jsem měl potom ten svůj omyl do komentářů napsat. U Tvých básní je jedno, kolik je tam hvězdiček. Protože i ten, kdo dal jen tu jednu, si je dobře vědom, že by sis zasloužila jich všech 5.
Bylo by ode mě dětinské na tom nějak bazírovat. Pusťte to, prosím, z hlavy. To byl ode mě chvilkový pocit smutku, že mi to někdo udělal schválně. Už takhle reagovat nebudu, omlouvám se.
Ta báseň je stejně skvělá jako všechny před ní. Pokud se někomu povedla jen jedna *, nedivím se, přeťuknout se je snadné. Mně se to už několikrát povedlo. Bohužel se to nedá napravit, proto si dávám pozor, abych neklikla, dokud nejsou všechny hvězdičky pořádně modré. Ideální je kliknout na první zprava, tam to funguje nejlíp. :-)