Ilustrační foto: pixabay.com
Snívám
se zavřenými víčky
a s otevřenou duší,
skrývám
své dívčí pantoflíčky,
co víc mi nepřísluší.
Hořím
se zapálenou svící
a steskem dětství v těle,
tvořím
jak sochař nevěřící
svůj život pro dospělé.
Hodnocení článku:
11 hodnocení
Váš příspěvek do diskuze:
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte
přihlásit
Miroslav Wilczek
15.3.2016 13:21
Moc hezké ...
Lubomír Müller
14.3.2016 14:57
♥ otvírání studánky duše s živou vodou poezie
Olga Štolbová
14.3.2016 08:48
Zuzko, to snění je tak příjemné, ale vysnít si tak krásné verše, to umíš jen ty. Díky...*****
Jan Krones
13.3.2016 20:09
Bojím se o své slunce když se naň mraky ženou. Kreslím mu svoje srdce pokleslou pivní pěnou...
Lidmila Nejedlá
13.3.2016 18:02
Jak skvělé...svůj život pro dospělé.
hezká uzavřeně otevřená duše
Jiří Libánský
13.3.2016 15:18
Jen žasnu. Hodnotím: **************************
Marie Seitlová
13.3.2016 15:12
*****
Hana Práglová
13.3.2016 14:02
Krátké,výstižné a SKVĚLÉ !!!!
Zuzko, jsem zvědavá, jestli se ti někdy povede napsat něco, co mě "nechytne". Krásné!
Hana Šimková
13.3.2016 13:04
Zuzanko, duši mám otevřenou, ale to hoření už nepřichází. Škoda!!!
Alena Várošová
13.3.2016 13:00
Překrásné verše.5*
Hana Rypáčková
13.3.2016 12:46
Taky chválím*****
Hana Novotná
13.3.2016 11:55
Jaké vždy krásné
Marie Novotná
13.3.2016 11:35
*****