To nebylo hodnocení, to byl jen pohled z mého (mužského) světa. Zvonivý smích přece nemůže polibkům překážet. Protože se na Vaše básně musím soustředit, tak v tomhle místě mi to neladilo s vyvolanou náladou. Nezobecňoval bych to.
Pane Kronesi, smích i líbání obohacují život, alespoň ten můj ano. Zde mi šlo jen o nadsazené vyjádření, že obojí nejde ve stejnou chvíli. Právě tak, jako toho při líbání nejde moc namluvit. :-) Ale Vaše hodnocení samozřejmě beru.