Vřele vroucí a dokonale sdělné, neboť každý, kdo aspoň jednou miloval, zažil tu situaci, kdy "kouzlo odeznělo". Jako bychom si k lásce a milování museli vždy "od Osudu" koupit "balíček doplňků" , ve kterém jsou slzy, zklamání, nenaplněnost, vztek, zoufalství, melancholie a touhy střep. V jistém smyslu je to krásné, pokud nás to nepřivádí k šílenství, rozhodně však inspirativní pro básnivou duši, jakou máš, Zuzano. Pěkná báseň.
To se mi stává často. Myslím, že už jsi dosáhla vrcholu. A najednou zjišťuji, že zdaleka ještě ne. Tak krom těch pěti, hvězdiček celou noční letní oblohu bych ti dal.