Milá Zuzko, nezbývá než se přidávám k ostatním - pan Jiří to napsal velice výstižně. Jsi velká šikulka, smekám pomyslný klobouk a moc děkuji - Tvoje verše jsou pastva pro duši*****/dala bych rovněž 10*
Každá tvoje báseň je perla a skvost. Ale toto dílo i nad Tvá ostatní výrazně vyniká. Je to opravdu úžasné. Taková báseň by měla být v učebnicích. Aby studenti viděli, co dokáže stvořit talentovaný člověk s poetickou duší.