Řekni, co s tím,
když zmrzlé otázky
se jako vločky sypou,
když líbám stín,
tiše a bez lásky,
jak zemi nezakrytou.
Řekni, co dál,
když touha bez tvaru
se bludnou nocí řítí,
jiný by hrál,
já ladím kytaru,
a sluch ji nezachytí.
Řekni, kam jít,
když přání letí tmou
a noc mi kůži svléká,
jak najít klid
i cestu neznámou,
co míří do daleka.
Řekni....už dost,
já sama dávno vím,
o čem ty nemáš zdání,
že pro radost
ti perlu vylovím
až z hlubin milování.
14
komentářů
Jiří Libánský
1.10.2016 07:52
Překrásné. Opravdu jedinečné verše.
Hana Rypáčková
30.9.2016 09:08
Dávám tvé básně mladým k dobru- jsou nadšeni. Snad mohu to šířit..
Zdenka Jírová
29.9.2016 23:11
Opravdu krásné.
Marie Magdalena Klosová
29.9.2016 22:57
mm
Lidmila Nejedlá
29.9.2016 22:34
Hmmmm...moc hezké.
Alena Várošová
29.9.2016 20:56
Nádherné,nemám slova.
Milena Mejsnarová
29.9.2016 16:09
Není co dodat.....
Jarmila Komberec Jakubcová
29.9.2016 11:24
Výborné Zuzanko - 5Hv.
Jaroslava Handlová
29.9.2016 10:49
Tak co s tím, co dál? Víc jak 5* Ti dám.
Jitka Chodorová
29.9.2016 10:08
Já taky nevím co dodat, snad jen*****.Díky Zuzko.
JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno portál i60 nabízí.
Chcete na portál i60 přispívat vlastními články, povídat si na chatu, najít nové přátele či partnera v Seznamce?
-
FOTBALOVÁ TIPOVAČKA
-
Kvíz i60 - 25. týden
Jezera, rybníky, přírodní i umělá koupaliště po celém Česku. To je téma vědomostního kvízu tohoto…
- Foto dne
Aktuální anketa
Máte rádi změny?