Ilustrační foto: pixabay.com
Přilétla sem
do hebké jarní trávy,
chtěla se dát
jak motýl bez křídel,
chvěla se zem
pro výstup beze slávy,
jen adresát
tu lásku neviděl.
Zas přilétá
a rty se líbat chtějí,
v duši je klid
a tma má vlídný hlas,
svět rozkvétá
v své touze po naději,
láska chce žít,
a snad má ještě čas.
.
Hodnocení článku:
13 hodnocení
Váš příspěvek do diskuze:
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte
přihlásit
Marie Seitlová
25.3.2017 11:02
Krásná jako vždy, Zuzko obdivuji Tě.
Ano, ano, krásně se to čte.
Alena Vávrová
24.3.2017 21:23
Krásně to zní!
Lidmila Nejedlá
24.3.2017 18:04
Krásné jarní nabuzení.
Marie Ženatová
24.3.2017 18:02
Nádherné...
Hana Rypáčková
24.3.2017 11:41
Taky si myslím, proč je chladno ? Jaro chce laskat verši o kráse..
Zuzko, děkuji. Zrovna jsem si po probuzení říkala, že už mi chybí nějaká krása od Tebe. A byla jsem vyslyšena, jak milé.