Dnes se rodina a fanoušci rozloučili s úžasnou zpěvačkou Věrou Špinarovou. S jejími písničkami se ale loučit nechceme. Proto si je můžete kdykoli poslechnout zde.
S Věrou jsem se setkal v roce 1975 v Ostravě, kdy jsme jí jako skupina Vamus dělali předkapelu při předvánočním koncertu. Byl to jeden z jejích prvních koncertů po mateřské dovolené a byla bezvadná. Jak na pódiu, tak v šatně, kterou jsme měli s její kapelou společnou. Koncert měl výbornou atmosféru a dodnes rád vzpomínám.
Bohužel, řada dobrých zpěváků a zpěvaček, kteří zaujali nevšedním hlasem i krásnými písněmi, odešla příliš brzy - a bohužel - Věra Špinarová je už též jednou z nich.
byla jsem na koncertě v Lucerně kde vystupovala s s Petrou Janů.divila jsem se kde se v ní bere tolik energie, kterou předávala i nám ,kteří jsme tam byli,zvedala nás ze židlí atd..Prostě skvělá.Nikdy na ni nezapomenu a budu dál poslouchat její písničky.