Paní Ivano, na dvojici Vodňanský-Skoumal jsem chodíval všude, kde jsem měl příležitost. Naposled jsem je spolu viděl vystupovat tuším v Kyjově, ale je to už dosti dávno. Jejich představení byla fantastická, Skoumal je vynikající hudebník a skladatel, vlastním jejich desky. Pamatuji jejich představení v dobách, kdy měli potíže s režimem, ale na lokálních vystoupeních si s tím hlavu nelámali a do TV stejně nesměli.