ilustrační foto: pixabay.com
Lázně mají dvojí tvář
buďto je muž samotář
nebo si najde babu
Druhé je pro mě tabu
Ještě je možnost třetí
míti s kým vyprávěti
tak jsem si našel chlapa
Stejně po dechu lapá
když zdoláváme hory
než únava nás skolí
Nemůže za zlé nám nikdo mít
když spolu chodíme pivo pít
Hodnocení článku:
9 hodnocení
Váš příspěvek do diskuze:
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte
přihlásit
Zuzana Pivcová
3.11.2017 09:05
Pro většinu lázeňských šviháků to asi ta správná varianta není, ale mně se to líbí. Jako řešení i jako báseň.
První hezká byla, i druhá potěšila. Těším se na lázeňskou do třetice.