Hokej hraju od malička.
Sem tam blafák, sem tam klička,
hrál jsem rybník, hraju ligu,
dávno dal jsem vale cígu.
Na mistrovství poslali mě,
teď na jaře, dříve v zimě,
medailí mám doma sbírku,
první získanou na jezírku,
zamrzlém ve finském kraji,
všechny další z hal, kde hrají,
profíci i amatéři,
co své dovednosti měří.
1
komentář
Jaroslava Handlová
16.5.2015 10:55
Gratulace k medailím i veršům. Tak, ať zítra přibydou další!
JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno portál i60 nabízí.
Chcete na portál i60 přispívat vlastními články, povídat si na chatu, najít nové přátele či partnera v Seznamce?
-
FOTBALOVÁ TIPOVAČKA
-
Kvíz i60 - 25. týden
Jezera, rybníky, přírodní i umělá koupaliště po celém Česku. To je téma vědomostního kvízu tohoto…
- Foto dne
Aktuální anketa
Máte rádi změny?